Matrix

 

Matrix, to jsou barvy pulzujícího velkoměsta a nezávazná vlna optimismu. Je to síla sebevědomí a nekonečná hra s vlasy. Díky poslání být tou nejbarevnější značkou se Matrix pyšní širokou škálou profesionální vlasové péče, kterou si můžeš dopřát v pohodlí domova i ty.

Staň se součástí Matrix, upřímné a přátelské americké značky vlasové kosmetiky, která je tu pro všechny bez rozdílu. Arnie Miller, zakladatel a kadeřník s více než 20letou praxí, společně se svou ženou Sydell vybudoval značku, v jejímž jméně se zrcadlí láska k vlasům, nekonečná inspirace a jednoduchá řešení. Roku 1980 tak vznikl Matrix – značka stvořena pro všechny, kdo se nebojí snít, vystoupit z davu a odvázat se.

Pestrobarevná paleta produktů Matrix ti nabízí řešení pro každý vlasový problém a typ vlasů. V bohatém portfoliu najdeš například kultovní Matrix šampon pro objem Total Results High Amplify, výživný proteinový kondicionér, propracovanou stylingovou péči, nebo také 3 kompletní neutralizační řady pro potlačení všech nežádoucích tónů vlasů.

Svěř se do rukou rozmanité značky Matrix, jíž věří profesionálové po celém světě, a pečuj o své vlasy přesně tak, jak si zaslouží. I u tebe doma!

Žádné produkty značky Matrix nebyly nalezeny...