Bi-Oil

 

Společnost Bi‑Oil® se zabývá výzkumem a vývojem specializovaných produktů pro péči o pokožku na bázi oleje už více než 35 let. Je průkopníkem v používání oleje ke zlepšení vzhledu jizev, strií, nadměrné pigmentace, nebo dehydratované pokožky. Ideální je i pro nastávající maminky, které se s jeho pomocí vyvarují vzniku nežádoucích strií.  

Účinná kombinace rostlinných extraktů a vitaminů v olejové bázi se o vaši pleť a pokožku postará skutečně komplexně. Dominantní látkou je patentovaná složka PurCellin Oil, díky níž je olej lehký, nemastný a tím se mohou všechny složky co nejefektivněji vstřebat. 

Kosmetika Bi-Oil byla na trh poprvé uvedena v roce 2002 a velmi rychle se stala nejprodávanějším produktem na jizvy a strie v 18 zemích. Všechny produkty Bi-Oil jsou dermatologicky testované. Firma dbá také na ekologickou stránku. Při výrobě kosmetiky Bi-Oil nevznikají žádné škodlivé emise, nebezpečný odpad nebo odpadní vody. Všechny obaly kosmetiky Bi-Oil jsou recyklovatelné a tudíž nezatěžují životní prostředí.  

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem